Pierwsza kolejka Ligi Mistrzów zapowiada się niezwykle emocjonująco. Fortuna nagradza najlepszych typerów i ma dla nich nawet 20.000 PLN!

20.000 PLN dla ekspertów od Ligi Mistrzów! Fortuna nagradza najlepszych typerów!
20.000 PLN dla ekspertów od Ligi Mistrzów! Fortuna nagradza najlepszych typerów!

Fortuna bukmacherski Ekspert – promocja online

Do skorzystania z tej akcji promocyjnej wymagane jest darmowe konto bukmacherskie na stronie marki Fortuna. Co zrobić, by dokonać rejestracji? Gracz musi jedynie wejść na eFortuna.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypominamy, iż konto można założyć w Fortunie bez konieczności weryfikacji danych. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„, a dla nowych graczy przygotowano bonus w wysokości nawet 1000 PLN!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kod promocyjny w Fortunie, a do tego 20.000 PLN premii!

Ekspert Liga Mistrzów to jedna z edycji konkursu typerskiego w Fortunie, gdzie do zdobycia są bardzo cenne nagrody gotówkowe za prawidłowe typowanie. W tym przypadku zgarnąć można nawet 20.000 PLN!

Jak dokładnie to działa? Wystarczy postawić kupon za co najmniej 5 PLN z minimum 10 typami na Ligę Mistrzów. W przypadku trafienia kuponu, Fortuna wydaje bonus do 20.000 PLN!

Wysokość premii zależy od tego, ile dokładnie zwycięzców będzie w danej promocji. Podział 20.000 PLN odbywa się w równych częściach.

Jakie typy bukmacherskie obecnie cieszą się największym zainteresowaniem? Na naszej stronie znajdziecie wiele z nich, między innymi, starcie Napoli – Liverpool czy Real Madryt kontra PSG!

Uwaga! Kupony eksperckie muszą być postawione do dnia 17 września do godziny 17.55!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Torino – Lecce (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Lyon – Zenit (Typ i Analiza)
Staram się grać tylko pewniaki, które niemal nie mają prawa nie dać wygranej. Nigdy nie obstawię na zwycięstwo Wisły Płock, bo już wiele razy ten klub popsuł mi kupon.