Bukmacher Totolotek zachęca do gry na swojej stronie nowych użytkowników, dla których ma promocje. Ponieważ wystarczy, że przejdziemy pozytywnie proces rejestracji, a nasze konto trafi freebet w wysokości 20 PLN.

Oferta promocyjna skierowana jest tylko do nowych użytkowników, którzy wcześniej nie mieli konta u bukmachera https://www.totolotek.pl. Należy jednak pamiętać, że wszystkie próby wyłudzenie/oszustwa, zakładania multikont będą skutkować zablokowaniem kont.

Po tym jak dokonamy rejestracji i przejdziemy pozytywnie proces weryfikacji przez bukmachera na nasze konto trafi Freebet w wysokości 20 PLN. Będziemy mogli wykorzystać poprzez zawarcie kupony na stronie operatora.

Mamy sporo opcji do wyboru, ponieważ Totolotek dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Również rodzaj zdarzeń jest do wyboru. Ponieważ mogą pojawić się typy z ofery spotkań:

  • na żywo
  • przedmeczowych.

Podobnie sytuacja wygląda z ilością zdarzeń na kuponie. Ponieważ ich ilość jest dobrowolna. Jedyny wymóg to taki, że łączny kurs musi wynieść przynajmniej 2.00.

Aby wypłacić bonus należy najpierw musimy go obrócić trzykrotnie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z koszykówki na 9 stycznia (środa)
Następny artykułTypy z siatkówki na 10 stycznia (czwartek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.