Legalna firma BetClic Polska ma dla nowych graczy nawet 500 PLN na start. Nie masz jeszcze konta u tego buka? Dowiedz się więcej na temat jego promocji powitalnej!

500 PLN w BetClic Polska na start!
500 PLN w BetClic Polska na start!

Betclic bonus na start

Oferta dla nowo zarejestrowanych graczy jest dostępna tylko w przypadku osób, które jeszcze nie posiadają konta w BetClic. Przypominamy, że ten bukmacher dopiero od niedawna działa legalnie, dlatego stare profile nie są w nim brane pod uwagę!

W ramach promocji na start każdy nowy gracz może otrzymać zwrot stawki w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie. Do zdobycia jest dokładnie 100% cashbacku do 500 PLN!

Jaki kod w Betclic Polska?

Czy dostępny jest w Betclic kod bonusowy lub coś podobnego? Jak najbardziej, ale należy mieć na uwadze, iż można go wpisać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta!

Jeżeli chcesz wykorzystać premię specjalną w BetClic Polska, w formularzu online możesz wpisać (opcjonalnie) kod „KOD500„. Bonus to, rzecz jasna, właśnie 500 PLN!

Masz już swoje typy na dziś? Teraz nie musisz martwić się tym, że coś nie pójdzie po twojej myśli! W razie porażki – BetClic po prostu zwróci ci stawkę!

Bonus powitalny BetClic:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Zakładasz konto
  3. Kod promocyjny: KOD500
  4. Odbierasz 100% zwrotu w przypadku porażki w pierwszym kuponie
betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Tunezja – Nigeria (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok – 19 lipca (piątek)
Staram się grać tylko pewniaki, które niemal nie mają prawa nie dać wygranej. Nigdy nie obstawię na zwycięstwo Wisły Płock, bo już wiele razy ten klub popsuł mi kupon.