Jedna z aktywnych promocji bukmachera eWinner jest to „Futbol totalny. Freebety na graczy” , w której to użytkownicy mogą liczyć na pewne bonusy za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Oferta bukmachera eWinner jest na pewno bogata, ponieważ jest co obstawiać. A poza tym rozgrywane są cały czas mecze w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Serie A, Bundesliga, czy też PKO Ekstraklasa.

Akcja promocyjna „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest dostępna wyłącznie u bukmachera www.eWinner.pl i aktywna w KAŻDY piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy w eWinner

Warunki akcji promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem w tej akcji dopuszczony wyłącznie kupon AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • TYLKO zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka kuponu równa 49 PLN

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet o wartości 25 PLN. Łącznie na konto gracza może trafić co weekend 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczony.

Nowy kod promocyjny w eWinner:

Każdy nowy gracz portalu eWinner PL może skorzystać z limitowanego pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • Cashback do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Spezia – AS Roma (Typy i Analiza)
Następny artykułPuchar Polski: Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków (Typy i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.