Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygrane.

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Forbet zwiększa wygrane o 12%

Promocja skierowanie jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc liczy na większe wygrane nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisać w tej promocji. Trzeba jedynie spełnić podstawowy warunek promocji, czyli zawrzeć kupon w godzinach 15:00 – 21:00.

Poza tym kupon promocyjny musi spełnić następujące warunki promocji: muszą na nim znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera Forbet. Kurs każdego zdarzenia na kuponie ni może być mniejszy iż 1.30.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Natomiast trzeba pamiętać, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony kupony :

  • systemowe
  • zawarte za środki bonusowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli bukmacher rozliczy Twój kupon jako wygrany toi możesz cieszyć się z większej wygranej o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLa Liga: Valladolid – Girona (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z LaLiga: Atletico – Valencia – 24 kwietnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.