Legalny w Polsce bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to pierwszy kupon jest bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny, który znajdziesz poniżej, aby dokonać aktywacji bonusu.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Promocja skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie korzystał z usług bukmacher BetClic Polska. Warto jest zaznaczyć już na wstępie, że gra u tego bukmachera jest legalna!

Bukmacher BetClic oferuje graczom w pakiecie powitalnym pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Jest to najwyższy Cashback z wszystkich operatorów, którzy są dostępne graczom w Polsce.

Użytkownik, który chce skorzystać z tego bonusu koniecznie musi dokonać rejestracji online na stronie www.BetClic.pl.

Proces zakładania konta graczowi w żadnym wypadku nie sprawi większych problemów, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny BetClic za darmo

Jednak chcąc skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjny „KOD550”. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyny moment, aby je wpisać.

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już dokonane wpłaty i zagranie pierwszego kuponu. Użytkownik sam wybiera rodzaj zakładu oraz jakie będą na nim typy, ponieważ bukmacher BetClic dopuszcza wszystkie zdarzenia z swojej oferty!

legalny bukmacher betclic Polska nowy bonus
BetClic Polska kod promocyjny na bonus 2020

Kupon jak okaże się przegrany to typer tego w żadnym wypadku nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki za kupon. Gdy zakład okaże się wygrany to cała wartość znajdzie się na koncie typera.

BetClic online oferta bonusów

Zakłady bukmacherskie BetClic oferuje regularnie promocje swoim graczom np. Jackpoty, w których to można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.

Dostępna już jest również aplikacja mobilna tego operatora, a także gracze mogą na żywo oglądać wydarzenia sportowe w BetClic TV.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Real Madryt – Sevilla (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Brescia – Cagliari (Typ i Anaaiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.