Bardzo ciekawą ofertę powitalną nowym graczom przygotował bukmacher STS. Każdy nowy graczy przy wpisaniu specjalnego hasła promocyjnego może liczyć na: bonus 29 bez wpłaty własnej oraz premie za pierwszy depozyt do 1200.

Freebet bez wpłaty 2020

Freebet STS bez wpłaty 2020

W związku z korona wirusem obecnie jest mecze można obstawiać wyłącznie przez internet online. Z prostej przycyzny punkty stacjnoarne bukmcherów są zamknięte.

Ciekawy pakiet powitalny nowym graczom przygotował bukmacher STS. Chcąc z niego skorzystać gracz musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl. Proces zakładania konta nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe, jak m.in. imię oraz naziwsko.

Kod promocyjny w STS

Każdy nowy użytkownik już na sam start może otrzymać 29 złotych i to bez wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Bonus za depozyt do 1200 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że użytkownik, który dokona pierwszego swojego depozytu otrzyma darmowe środki równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 700 złotych. Taka samą wartość otrzyma, ale w prezencie od bukmachera STS.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracz po tym, jak Polski bukmacher STS je zaksięguje.

Betgames w STS:

Bukmacher STS w swojej ofercie oprócz obstawiania meczy posiada Betgames, tak gry karciacine online.

Gracze mogą tam za prawdziwe pieniądze grać chociażby w pokera online, wojnę oraz bakarat i to wszystko legalnie!!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Sabanas – Diriangen (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – BATE (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.