Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi, który typuje zmagania w E-sporcie przygotował bukmacher STS. W ramach akcji „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, gracze mogą otrzymać co tydzień bonus do 25 PLN.

Pewne 25 PLN na E-sport

Pewne 25 PLN na E-sport

Korona wirus bardzo mocno dotknął zmagania w sporcie. To wszystko sprawiło, że obstawienie meczy jest bardzo ciężkie i oferty bukmacherów są ubogie.

Jednak w żadnym przypadku to nie dotyczy pojedynków w E-sporcie, a tam mecze są rozgrywane regularnie i zgodnie z planem. To wszystko sprawiło, że znaczna ilość graczy zaczęła obstawiać mecze w tej dyscyplinie.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher STS, który to oferuje specjalną ofertę promocyjną – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Ta akcja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58. I polega ona otrzymaniu bonusu o wartości 10% sumy przegranych zakładów z E-sportu.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bonus dla każdego na E-sport

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach oferty promocyjnej „Bezpieczne 25 PLN na E-sport” kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, których kurs łączny nie może być mniejszy 1.85.

Na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby pojedynki, w takich grach, jak Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Typer sam ustala stawkę zakładu, ale z tej oferty wykluczone sa automaytcznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za srodki bonusowe.

legalny bukmacher betclic Polska nowy bonus
BetClic Polska kod promocyjny na bonus 2020

Darmowy bonus co tydzień na E-sport.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsuwania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% wartości wkład:

Przykład: Stawka za wszystkie przegrane zakłady wyniosła 150 PLN. Na koncie gracza znajdzie się bonus o wartości 15 PLN.

Na darmowe środki każdy gracz może liczyć co tydzień, a maksymalny bonus, jaki może naleć się na koncie gracza to 25 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Jak dobrze wiadomo wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są obecnie nieczynne. Doprowadziło to wszystko do tego, że gracz, który chce obstawiać mecze może to jedynie zrobić online.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi już na sam początek, gdzie to można otrzymać następujący pakiet startowy:

  • bonus w kwocie 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 PLN

Gracz na te wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć wyłącznie, wtedy gdy wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga: Dushanbe 83 – Istiqlol Dushanbe (typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Sabanas – Jalapa (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.