Specjalna akcje promocyjna na start wszystkim typerom oferuje bukmacher STS online. Bowiem ten operator rozdaje rodzaju ego rodzaju bonusy o łącznej wartości 1640 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Chcąc skorzystać z promocji powitalnej nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Bowiem na sam start trzeba dokonać rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces nie jest udany i nie zajmie nikomu żądnych problemów, bo wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Podczas rejestracji konta nie można zapoznać, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny–>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bukmacher STS online rozdaje bonusy na start. DO 1640 PLN dla każdego gracza

To sprawi, że już po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki. A mianowicie premie o wartości 100% do depozytu 300 PLN:

Przykład: Gracz wpłacić 240 PLN. Taka sama kwotę, ale w formie środowiska środowiska otrzyma od bukmachera STS. Łącznie użytkownik będzie posiadał 480 PLN na zakłady bukmacherskie.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

W dodatku druga i trzecia wpłata również jest objęta promocja. Każdy z graczy wówczas może liczyć na bonus o wartości 50% depozytu. Odpowiednio do 500 i 700 PLN. Nowe bonusy powodują, że opinie o STS stały się jeszcze korzystniejsze dla tej firmy.

W ramach pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje jeszcze trzy bezpieczne kupony, g eto w przypadku przeginają gracz może liczyć na zwrot całej stawki:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na gry karciane Betgames
  • do 20 PLN na sporty wirtualne

To wszystko sprawia, że każdy z graczy na sam start może liczyć na extra 1640 PLN od bukmachera STS online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Inter – Empoli (Typy i Analiza)
Następny artykułSerie A: Fiorentina – Roma (Typy i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.