Legalny bukmacher PZBuk oferuje dla nowych graczy darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Maksymalnie każdy nowy użytkownik tego portalu może otrzymać nawet 500 PLN.

Darmowy bonus do 500 PLN u legalnego bukmachera PZBuk

Darmowy bonus do 500 PLN u legalnego bukmachera PZBuk

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera PZBuk.

Podstawowy krok tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność należy wykonać jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces zakładania konta nie jest trudny i co za tym nie idzie nie zajmie zbyt wiele czasu.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby w formularzu rejestracyjnym wykonać dwie czynności:

  1. Wpisać kod promocyjny BETONLINE
  2. Zaznaczyć opcję chęci otrzymania bonusu

Te punkty można jedynie spełnić podczas zakładania konta. Później już takiej opcji nie będzie.

betclic darmowy kod promocyjny

Po spełnieniu powyższych warunków pozostaje graczowi już jedynie dokonać pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

Bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu, czyli np. przy wpłacie 400 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie typera w formie środków bonusowych.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może maksymalnie otrzymać 500 PLN.

Gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera PZBuk mogą liczyć na różnego rodzaju promocje, jak chociażby „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”. W tych akcjach wspomniany bukmacher zwiększa wygrane graczom o 14%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Liverpool – Genk (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Bayern – Dortmund (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.