Brno – Karlove Vary

Jedno z piątkowych spotkań w lidze czeskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Brno, a Karlove Vary. Faworyt tego pojedynku można powiedzieć, że jest tylko jeden są nim gospodarze. Brno walczy cały czas o przepustkę gry w fazie playoff. Na pewno chcą uniknąć spadku poza TOP 6, ponieważ wówczas będą musieli grać barażach. Jednak idą jak burza można powiedzieć, ponieważ nie mają większych problemów z wygrywaniem swoich spotkań. W szczególności podczas pojedynków na własnej hali, gdzie to zanotowali jedenaście zwycięstw oraz sześciokrotnie przegrywali. Obecna dyspozycja również przemawia za tą drużyną, ponieważ dosyć regularnie wygrywają. Ponadto w każdym ze swoich spotkań nie mają większych problemów ze strzeleniem bramek.

Drużyna gości liczy walczy natomiast o utrzymanie się w lidze. Można być już raczej pewnym, ze ciężko będzie im opuścić strefę spadkową, ponieważ do miejsc dających utrzymani tracą osiem punktów. Ponadto obecna dyspozycja tego zespołu nie jest za dobra. Zresztą to samo ma miejsce od początku zmagań, gdzie wygrana przychodzi z wielkim trudem. Podczas pięciu ostatnich meczy wygrali zaledwie raz i to dopiero po dogrywce. Ponadto ten mecz rozegrają na wyjeździe, gdzie od początku sezonu wygrali zaledwie cztery pojedynki i dziewięć razy ponosili porażkę.

Grenoble – Angers

Jedno z ciekawszych spotkań w lidze francuskiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Grenoble, a Angers. Mimo, że obie drużyny znajdują się w górnej części ligowej tabeli to ta potyczka ma jednego faworyta. Są nim gospodarze. Ekipa Grenoble ma na swoim koncie siedemdziesiąt dwa punkty co daje im drugą pozycję. I wszystko wskazuje, że rundę zasadniczą zakończą właśnie na drugiej pozycji. Ponieważ przewaga nad trzecim zespołem jest bardzo wyraźna, a do tego strata do lidera również spora.

Lecz z drugiej strony nie zwalniają z tempa, ponieważ wygrali cztery z pięciu spotkań. Do tego strzelają od początku sezonu całą masę bramek, gdzie w swoich szeregach mają czołowych zawodników w klasyfikacji kanadyjskiej: Kearney, Leclerc, Champagne czy Fleury.

Goście to obecnie czwarta siła w lidze, ale z ogromną stratą do swoich najbliższych rywali. Na pewno w żadnym elemencie nie mogą równać się ze Grenoble. Przede wszystkim w defensywie, gdzie popełniają proste błędy u tracą sporą ilość bramek. A zdecydowaną większość z nich na wyjazdach. Różnica klas najbardziej widoczna jest w pojedynkach bezpośrednich, gdzie to gospodarze wygrali wszystkie ostatnie pięć potyczek. W tym sezonie oba zespoły grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem górą był zespół Grenoble wygrywając odpowiednio 10-2 oraz 5-1.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brno – Karlove vary 1 1.44 Totolotek
Grenoble – Angers 1 1.42 Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTotolotek zwiększa wygrane w piątek o 14%
Następny artykułTypy z siatkówki na 12 stycznia (sobota)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.