Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że w dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a do tego jak nasz kupon okaże się wygrany, to będzie mogli cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Większa wygrana o 14% z Forbet

Większa wygrana o 14% z Forbet

Promocja skierowana jest do graczy Forbet, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera. A poza tym wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje do końca lutego. I biorą w niej automatycznie wszystkie kupony, które zostały zawarte w godzinach 6:00-12:00.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Na każdym kuponie muszą znajdować się przynajmniej cztery zdarzenia. Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka kuponu jest dowolna, ale muszą pochodzić one z kota głównego. Bukmacher Forbet wyklucza granie innymi środkami niż własne.

Mamy wybór jaki kupon zawrzeć. Bowiem dopuszczalne są kupony przedmeczowej jak i na żywo. Lecz wykluczone z promocji są wszystkie kupony zagrane na sporty wirtualne.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy Twoją wygraną o 14%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPuchar Włoch: Lazio Rzym – AC Milan (Typ i analiza)
Następny artykułPremier League: Crystal Palace – Manchester United – 27 lutego (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.