Do piątku – 29 marca bukmacher LvBet przyznaje bonus od depozytu na sporty wirtualne. Wystarczy dokonać wpłaty u bukmachera, aby cieszyć się dodatkową gotówką na grę.

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

Dodatkowa gotówka na grę w sportach wirtualnych

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. W dodatku ni trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Bukmacher przyznaje dodatkową gotówkę jedynie do piątku do 29 marca do godz. 23:59. I to właśnie do tego dnia trzeba dokonać wpłaty. Lecz nie można zapominać, że w tej promocji bukmacher dla każdego gracza przysługuje jeden bonus.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Po dokonaniu depozytu za co najmniej 20 PLN, bukmacher LVbet automatycznie przyzna 50% depozytu na grę w sportach wirtualnych. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN. Jednak wówczas trzeba dokonać wpłaty za co najmniej 200 PLN.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić. Jednak należy dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie na kuponie będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga Typ Dnia : Girona – Bilbao – 29 marca (piątek)
Następny artykułPremier League Typ dnia: Manchester United – Watford – 30 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.