W piątek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Birmingham podejmą zawodników Swansea. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Spors 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Championship: Birmingham – Swansea

Championship: Birmingham – Swansea

Birmingham nie jest tuzem rozgrywek, ale nikt związany z ty klubem nie zakładał spadku. W związku z tym sytuacja tego klubu w tym sezonie jest nie do przyjęcia. Obecnie po trzydziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści osiem punktów i lokują się na dwudziestej pierwszej pozycji w tabeli (ostatniej bezpiecznej).

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Watford. Byli w tym meczu bez szans i polegli 0:3. Kolejkę wcześniej przełamali się i odnieśli zwycięstwo, ale widać, że przed nimi daleka droga do utrzymania. W ich drużynie kontuzjowani są Boyd-Munce i Jeacock.

Swansea to klub, który miał włączyć się do walki o utrzymanie i faktycznie mają na to spore szane. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu siedmiu rozegranych meczach sześćdziesiąt dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Cardiff. Przegrali ten mecz 0:1, notując drugą kolejną porażkę. Mają ewidentny problem ze skutecznością, co zresztą kuleje u nich przez cały sezon. W ich zespole kontuzjowani są Arriola, Benda, Cullen, Morris oraz Rushesha.

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem i podobnego scenariusza spodziewam się tym razem. Gospodarze muszą panicznie walczyć o każdy punkt, a Swansea nie jest w dobrej formie i z brakiem skuteczności z ich strony nie zobaczymy w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Birmingham – Swansea-3,51,20Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Gibraltar – Holandia (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leicester – Manchester City (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.