W niedzielę w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Argentyny zagrają z zawodnikami Ekwadoru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 3:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Argentyna – Ekwador

Argentyna – Ekwador

Argentyna to reprezentacja zajmująca ósme miejsce w rankingu FIFA. Na tym turnieju spisywali się dobrze, ale dopiero w ostatnim meczu z Boliwią nastąpiło przełamanie. Wygrali ten mecz 4:1.

Rywal nie był wymagający, ale było to dla nich przełamanie, ponieważ we wcześniejszych meczach zdobywali zaledwie po jednej bramce. Dzięki efektywnej grze awansowali do ćwierćfinału z pierwszego miejsca.

Ekwador to znacznie słabsza reprezentacja, która lokuje się na pięćdziesiątej trzeciej pozycji w rankingu FIFA. Jest to ewenement, ponieważ Ekwador nie wygrał ani jednego spotkania grupowego.

Awans do ćwierćfinału dały im trzy remisy. W ich drużynie zawodzą gwiazdy. Enner Valencia nie ma na swoim koncie żadnej bramki i widać, że brakuje w tej drużynie głębi składu.

Argentyna gra na tym turnieju coraz lepiej. Spotkanie z Boliwią być może zakończy ich problemy z ofensywą. Ekwador gra bardzo przeciętnie i jest wciąż bez zwycięstwa, a grupie mierzyli się przecież z przeciętnymi drużynami. Argentyna jest nastawiona na finał, a Ekwador nie powinien im zagrozić.

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Ekwador11,58Betclic

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Ukraina – Anglia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Włochy – Hiszpania (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.