W niedzielę w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Brazylii podejmą reprezentację Wenezueli. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Copa America: Brazylia – Wenezuela

Copa America: Brazylia – Wenezuela

Impreza Copa America 2021 została preniesiona do Brazylii po tym, jak Kolumbia i Argentyna wycofały się z organizacji. Brazylijczycy także nie chcieli tego turnieju. Piłkarze „Canarinhos” zdecydowali się nawet na wydanie oświadczenia, w którym… skrytykowali sam fakt, że zmagania się odbędą.

Canarinhos bronią mistrzowskiego tytułu i skoro mecze się odbędą, na pewno będą chcieli wygrać te rozgrywki. Brazylia mistrzem Ameryki Południowej była dziewięć razy. Także tym razem są uznawani za faworyta turnieju.

Miesi oni gorszy okres i serię pięciu kolejnych meczów bez wygranej. Jednak ostatnio znów są w fenomenalnej dyspozycji, a niedawne eliminacje do mundialu rozpoczęli w doskonałym stylu.

Wygrali wszystkie sześć spotkań. Ich rywalem będzie reprezentacja Wenezueli. Jest to drużyna, która jakoś nigdy specjalnie się nie wyróżniała. Podczas eliminacji do mistrzostw świata zdobyli tylko cztery punkty.

Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli kwalifikacyjnej. Brazylia jest reprezentacją kilka klas lepszą. Doszłoby do sensacji, gdyby Brazylia nie wygrała tego meczu. Uważam, że wygrają ten mecz i to z dużą przewagą.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Wenezuela1(-1.5)1,48Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Walia – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Polska – Słowacja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.