Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak nie to warto jest skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher STS, ponieważ dla nowych graczy ten operator przyznaje bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Odbierz darmowe 29 PLN za rejestrację bez wpłaty i depozytu

Odbierz darmowe 29 PLN za rejestrację bez wpłaty i depozytu

Z promocji może skorzystać każdy graczy, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera STS.

Chcąc uzyskać bonus należy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na nasze konto trafi bonus wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. A sam proces rejestracyjny nie jest skomplikowany i zajmie Ci dosłownie chwilę.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Warto jest skorzystać z tego bonusu tym bardziej, że obecnie rozgrywane są chociażby eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020.

W dodatku bukmacher ma szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i żywo. Poza tym można bardzo często spotkać się z ciekawymi promocjami jakie oferuje ten bukmacher. Również nie można zapominać, że gracze którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS mają prawo to TV STS, w której w pełni za darmo mogą oglądać spotkania na żywo.

Bonus będzie można wypłacić po dokonaniu trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEliminacje EURO 2020: Francja – Islandia – 25 marca
Następny artykułKwalifikacje do EURO 2020: Czarnogóra – Anglia (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.