Nie posiadasz konta u bukmachera TOTALBet? Jeżeli ie to warto je założyć, ponieważ ten operator na start przyznaje freebet w wysokości 10 PLN i to bez depozytu.

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera TOTALBet.

Chcąc otrzymać darmowy freebet należy założyć konto i poprawnie przejść proces weryfikacji danych. Po sprawdzeniu danych bukmacher przyznaje freebet w wysokosci 10 PLN.

Warto jest pamiętać nie trzeba dokonywać depozytu, aby otrzymać środki.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Chcąc zagrać środkami bonusowymi należy zagrać kupon, gdzie kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” należy ją zaznaczyć, a kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.

Kupon za darmowy bonus

Bonus do 500 PLN za pierwszą wpłatę:

Poza tym bukmacher TOTALBet zwiększa pierwszy depozyt. Dokonaj wpłaty i otrzymaj jej równowartość. Maksymalnie bukmacher przyzna bonus w wysokosci 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKwalifikacje do ME: Macedonia Północna – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułKwalifikacje EURO 2020: Polska vs Izrael- 8 czerwca (sobota)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.