Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom darmową premię i to co tydzień wysokości 30 złotych. Wystarczy regularnie obstawiać mecze, aby otrzymać extra bonus i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za darmo dla każdego typera

Bonus za darmo dla każdego typera

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Ekstra 30 PLN” trwa, aż do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do godziny 23:59. Ważne jest, żeby tej promocji dołączyć. Zrobić to można jedynie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher STS w ramach tej promocji kwalifikuje zakłady:

  • SOLO
  • AKO

Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że kurs ogólny kuponów nie może być mniejszy niż 1.85.

legalny bukmacher betclic Polska nowy bonus
BetClic Polska kod promocyjny na bonus 2020

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdują się na kuponie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej dyscypliny bukmachera STS. W dodatku kwalifikują się typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy zakład promocyjny musi zostaw zawarty za minimum 2 złote. Jednak z akcji automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który w czasie jednego okresu rozliczeniowego zagrał kupon lub kupony za minimum 200 złotych otrzyma w gratisie 30 złotych i to bez znaczenia jak zostały rozliczone zakłady.

Kod promocyjny u bukmachera STS za darmo

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji online konta u bukmachera STS online oraz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma pewne 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejny bonus tylko, że do 1200 złotych znajdzie się na koncie gracza pod jednym warunkiem, musi on dokonać wpłaty. Wówczas można nawet otrzymać 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPuchar FA: Southampton – Tottenham (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Valencia – Barcelona (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.