Legalny bukmacher eTOTO oferuje swoim graczom promocję na zmagania w rozgrywkach NFL, NHL oraz NBA. Wystarczy zagrać dowolny zakład pojedynczy lub wielozdarzenowy za 100 PLN, aby w razie przegranej otrzymać 50 PLN.

„Nocne granie” u bukmachera eTOTO

„Nocne granie” u bukmachera eTOTO

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera eTOTO oraz wcześniej dokonał co najmniej dwóch wpłat.

Promocja trwa do odwołania. Jednak składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce skorzysta z tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera eTOTO.pl, a następnie w zakładce „Nocne granie”.

W ramach rej promocji kwalifikują się wszystkie zakłady pojedyncze lub wielokrotne, na których znajdują się jedynie zdarzenia z oferty LIVE na NFL, NHL oraz NBA. Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.02.

bonus bez depozyt

Bukmacher eTOTO wymaga, aby każdy zakład został zagrany za co najmniej 100 PLN, ale z oferty wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jak wygrany zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej legalny bukmacher eTOTO przyzna freebet o wartości 50 PLN.

Chcąc do odebrać należy po rozliczeniu kuponu kliknąć opcję „Zatwierdź”. To sprawi, że na konto gracza trafi darmowy bonus do 72 godzin.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego typer może otrzymać jeden bonus.

Jaki jest bonus u bukmachera eTOTO?

Na chwilę obecną legalny bukmacher eTOTO zwiększa depozyt swoim graczom przyznając bonus, aż do 200% do 100 PLN za pierwszą wpłatę.

Wystarczy, że gracz dokona wpłaty, aby otrzymać darmowe środki, np. za wpłatę 100 PLN gracz będzie posiadał 300 PLN od wykorzystania na zakłady bukmacherski.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Crystal Palace – Brighton (Typ i analiza)
Następny artykułEkstraklasa: ŁKS Łódź – Wisła Kraków (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.