Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję „4+1”, w której to przyznaje darmowy freebet za zagranie czterech dowolnych kuponów i to niezależenie od ich rozliczenia.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty. Typer nie musi nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Akcja „4+1” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego okresu gracz musi zagrać minimum cztery kupony i w tym samym okresie musza zostać one rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza zakłady SOLO lub AKO, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Całkowity kurs kupony nie może być mniejszy niż 1.85.

betclic darmowy kod promocyjny

Istotne w tym wszystkie jest to, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Jednak z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus i to niezależenie od tego jak pozostałe zakłady zostały rozliczone.

Każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może liczyć na jeden bonus STS.

STS: Bonus bez depozytu o wartości 29 PLN

Bukmacher STS nagradza nowych graczy darmowymi środki na grę w wysokości 29 PLN. Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy dokonać rejestracji konta oraz wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko! Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie na konto gracza może trafić 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Atl. Madryt – Barcelona (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Wolves – West Ham (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.