Na godzinę 14:30 zaplanować pojedynek pomiędzy Tomicem, a Gojowczykiem podczas drugiej rundy turnieju w tureckiej Antalyi. Nie da się ukryć, że faworytyzmem tego pojedynku jest Bernard, który można powiedzieć, że nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Tomic obecnie zajmuje sto pierwsze miejsce w rankingu ATP, dla porównania jego rywal sklasyfikowany jest na sto dwudziestej trzeciej lokacie.

Istotnym faktem w tym wszystkim jest gra na trawie. Tomic na trj nawierzchni lubi grać, a poza tym regularnie wygrywa swoje pojedynki. Wystarczy zobaczyć chociażby na poprzedni sezon, gdzie to wygrał dziesięć pojedynków i pięć przegrał. W tym roku to bilans 2/3. Natomiast Gojowczykiem przed rokiem na trailer rozegrał jedno spotkanie i je przegrał. W 2019 roku jego bilans to 1/3.

„Bernard w poprzednich turniejach nie miała szczęścia w losowaniu. Teraz wreszcie liczy na to, że uda mu się pograć znacznej dłużej i wygrywać pojedynki” – pisze ekspert etypy.pl

Warto jest zwrócić uwagę na wyniki Tomica w ostatnich turniejach, gdzie to trzeba podkreślić, ze nie do końca miał szczęścia. Jak chociażby przed tygodniem w Londynie, gdzie nie był faworytem spotkania z Fokiną, a stoczył z nim zacięty bój. Przegrał w drugiej partii po TB. Wcześniej w Nottingham musiał oddać pojedynek przez kontuzję, po przegranym 7-6 pierwszym secie z Penisotnem.

Tomic potrafi grać na trawie i widać, że ma spore możliwości na tej nawierzchni. W tym sezonie jak nawet przegrywał w swoich pojedynkach to walczył w każdym ze spotkań i były to nieznaczne przegrane. W pierwszej rundzie grał z Seppim,, gdzie nie był faworytem, a mimo to wygrał 2-1. A przecież co tutaj dużo mówić Włoch jest znacznie lepszym zawodnikiem od Gojowczyka.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Gojowczyk podczas ostatnich tygodni prezentuje się bardzo słabo. Ponieważ od połowy maja nie wygrał żadnego pojedynku, gdzie to regularnie odpadał w pierwszych rundach: turniejów głównych lub eliminacji.

Przełamał się dopiero podczas pierwszej rundy tego turnieju,g dzie to grał z zawodnieniem gospodarzy Kirkinem, któż to nie tylko, że jest klasyfikowany na odleżałej pozycji to nie ma jeszcze dwudziestu lat. Gojowczyk to tego pojedynku przystąpił jako faworyt, a mimo to sporo męczył się z rywalem, gdzie ostatecznie wygrał 2-1.

Przed Gojwoczykiem teraz znacznie trudniejsze zadanie, ponieważ rywal będzie bardziej wymagający, a poza tym Tomic na trawie prezentuje się znacznie lepiej od Piera więc nie powinien mieć większych problemów z wygraną w tym boju.

Spotkanie Tomic – Gojowczyk  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tomic – Gojowczyk11.64Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – RPA (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Nigeria – Gwinea (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.