O awans do półfinału Pucharu Narodów Afryki w środę powalczą drużyny Nigerii i RPA. Jednoznacznego faworyta tej rywalizacji jest niezywkle trudno wskazać, ale trzeba podkreślić, że bramek w tym boju nie powinni zabraknąć.


Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Darmowy pewniak z piłki nożnej na dzisiaj za darmo

Nigerczycy w poprzedniej rudzie postrzelali sobie z Kamerunem. Mimo, że po pierwszej połowie przegrywali 1-2, to udało im się w drugiej odwrócić wyniki pojedynku wygrali ostatecznie 3-2. Sporą niespodziankę zanotowała drużyna RPA, która to nie przestraszyła się zdecydowanie mocniejszym drużyny od siebie – Egiptu i wygrała 1-0.

Mimo, że Nigeria w konfrontacji z Kamerunem strzeliła trzy bramki to warto jest podkreślić, że we wcześniejszych pojedynkach tego turnieju mieli spore problemy z strzeleniem bramki, ponieważ mierzyli się chociażby z Gwineą czy Burundi, gdzie to wygrali po 1-0, a do tego dołożyli porażkę 2-0 z Madagaskarem.

„Nigeria nie da się ukryć, że pod względem potencjału jest mocniejszą drużyną, ale strzelenie bramki dla tej ekipy przychodzi z wielkim trudem. Natomiast drużyna RPA w defensywie spisuje się świetnie” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

RPA to drużyna, która od początku tego turnieju jest nastawiona na defensywę. I z pewnością od pierwszej minuty można się spodziewać, że ta ekipa będzie grała tak samo jak z Egiptem, czyli „autobus” w polu karnym, a potem dopiero szukanie szans w ofensywie. W każdym z czterech pojedynków jakie ta drużyna rozegrała w tym turnieju nie padł więcej niż jeden gol.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Reasumując, cięzko jest uwierzyć, żeby byłoby to jakieś porywające spotkanie. Nigeria ma kilku ciekawych piłkarzy w swoich szeregach jak Ighalo, Musa czy Iwobi, ale za to pod względem taktycznym RPA jest niezwykle solidnym zespołem.

Spotkanie Nigeria – RPA można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nigeria – RPAunder 2.51.55STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Mali – WKS (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Nigeria – RPA (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.