Jedno z bardziej ciekawszych spotkań w poniedziałek na kortach Rolanda Garrosa będzie to pojedynek pomiędzy Monfilsemn, a Thiem Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Thiema, ale patrząc na obecną dyspozycję tych zawodników cięzko jest uwierzyć, żeby był to szybki i jednostronny pojedynek.


Pewniaki, skuteczne typy, pewne typy z tenisa

Pewniaki, skuteczne typy, pewne typy z tenisa

Monfils podczas tego turnieju jeszcze nie stracił ani jednego seta!! Theim natomiast już tak gładko nie wygrywał swoich pojedynków, ponieważ stracił łącznie trzy sety. Można powiedzieć, że nieco brakuje płynności w grze Thiema, bowiem w każdym praktycznie spotkani miał lekkie kryzys, które rywale potrafili to wykorzystać. A teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zdanie.

„Zapowiada się niezywkle wyrównane spotkanie. Możliwości obu zawodników są spore, a trudno jest uwierzyć, żeby któryś z nich pewnie wygrał ten mecz” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Obaj na mączce prezentują się niezywkle solidnie. Gael ma możliwości na wygranie nawet tego spotkania. Musi przede wszystkim grać tak konsekwentnie jak to robił do tej pory. W żadnym ze swoich spotkań nie popełniał prostych błędów, był skupiony od pierwszej do ostatniej piłki i regularnie wygrywał. Teraz czekają go już nieco trudniejsze „schody”.

Thiem i Monfils można powiedzieć, że są to zawodnicy na podobnym poziomie na chwilę obecną. Obaj dobrze serwują, gzie o przełamanie będzie niezywkle ciężkie. O ile obaj zagrają na takim poziomie co we wcześniejszych rundach to można być pewny, że każda partia będzie tutaj niezywkle wyrównana.

Spotkanie Thiem -Monfils można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Thiem -Monfilsover 1.55Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPewniak z French Open: Kanepi – Martic – 2 czerwca (niedziela)
Następny artykułFrench Open: Halep – Świątek (Typ i Analia)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.