O awans do drugiej rundy turnieju w Queens’s Club w poniedziałek powalczą Cilić z Garinem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy i nie powinien mieć Marin większych problemów z wygraną.

Darmowy vip typ z tenisa na dzisiaj

Darmowy vip typ z tenisa na dzisiaj

Zgadza się Garin posiada spory talent i możliwości. Na pewno nie można jego lekceważyć, obecnie ten zawodnik zajmuje trzydzieste drugie miejsce w rankingu ATP. Lecz z drugiej strony siatki pojawi się Cilić, który jest niewątpliwie zawodnikiem o znacznie większym potencjale jak i możliwościach. A obecnie zajmuje Cilic piętnastą pozycji rankingu ATP.

Mimo, że na trawie jest niewiele turniejów w sezonie. To jak zobaczymy na minione lata to bardzo dobrze sobie Marin radził, gdzie regularnie wygrywał swoje pojedynku.

„Cilic jeżeli nie zlekceważy rywala i zagra na swoim poziomie powinien bez większych problemów ten mecz wygrać. Tym bardziej, że co rok osiąga w tej imprezie dobre wyniki” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Cilic po nieudanym dla siebie turnieju French Open w spokoju przygotował się do Wimbledonu. Niewątpliwie jest głodny gry i sukcesów. Na pewno liczy na zdecydowanie lepszy wynik podczas Wimbledonu niż to miało miejsce na kortach Roland Garros, gdzie odpadł w drugiej rundzie. Patrząc na wyniki Garina w ostatnich tygodniach to na pewno budzą respekt, ale brakuje mu regularności i powtarzalności. Ponieważ w jednym turnieju jest wstanie zagrać bardzo dobrze, ale w drugiej notuje wyniki poniżej oczekiwań.

Marin ma o co walczyć w tej imprezie. Ponieważ przed rokiem wygrał turniej. Ale to nie wszystko. Wystarczy zobaczyć na jego rezultaty z wcześniejszych występów, gdzie to dochodził do finału, czy też półfinału!

Garin pewnie postawi trudne warunki tej konfrontacji, ale można powiedzieć, że maksymalnie stać jego na wygranie jednego seta w tym boju.

Spotkanie Cilic – Garin  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cilic – Garin11.33Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPewny typ z tenisa: Garcia – Ruse – 14 czerwca (piątek)
Następny artykułTyp dnia z turnieju ATP w Halle: Federer vs Millman – 18 czerwca (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.