W sobotę w ramach rozgrywek białoruskiej Division 1 piłkarze ręczni Mieszkow Brześć podejmą zawodników Gomel. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Division 1: Mieszkow Brześć – Gomel

Division 1: Mieszkow Brześć – Gomel

Mieszkow Brześć to stosunkowo młody klub utworzony w 2002. Przez lata swojej prężnej działalności wywarł duży wpływ na białoruską piłkę ręczną. Obecnie jest to wielokrotny mistrz Białorusi i zdobywca Pucharu Białorusi. Zdobywali oni mistrzowski tytuł w sześciu poprzednich sezonach i zapowiada się, że powtórzą ten sukces, także w tym.

Po dwudziestu jeden, ligowych kolejkach, mają na swoim koncie czterdzieści punktów i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli, mając tyle samo punktów co drugi zespół, ale o dwa mecze rozegrane mniej. W poprzedniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy ręcznych BGUFK Mińsk 41:28, nie mając przy tym oczywiście żadnych kłopotów ze zwycięstwem.

HC Gomel to beniaminek, który przed sezonem był głównym faworytem do zajęcia ostatniego miejsca w tabeli. Osoby, które tak uważały, nie myliły się. Aktualnie zajmują właśnie ostatnie, szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach zaledwie osiem punktów, co jest wynikiem wręcz żenującym.

W ostatnim meczu zawodnicy Masheki okazali się lepsi od nich, wygrywając u siebie 27:26. Rywale przełamali fatalną passę, ale Gomel to idealna drużyna do przełamywania kryzysów.

Ten mecz to jak walka Dawida z Goliatem, ale w tym przypadku ten pierwszy idzie raczej na skazanie. Rywal musi odskoczyć w ligowej tabeli, aby być samodzielnym liderem, a umiejętnościami przewyższa dzisiejszego rywala o kilka klas i uważam, że Mieszkow Brześć odniesie wysokie zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Mieszkow Brześć – Gomel 1(-11.5)1,65STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Słuck – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz towarzyski: IFK Stocksund – Karlbergs (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.