Najnowszą ofertę promocyjną wszystkim nowym graczom oferuje legalny bukmacher Etoto. Typerzy już na start mogą liczyć na ekstra premię, bo nawet o wartości 1500 PLN.

Bonus 100% za wpłatę u bukmachera Etoto 2021.

Bonus 100% za wpłatę u bukmachera Etoto 2021.

Oferta powitalny skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera Etoto. Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy użytkownicy regularnie mogą liczyć na bonusy od tego operatora za obstawieni meczy.

Bonus na start w Etoto 2021:

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i jest bardzo prosty dla wszystkich osób. Wystarczy tam przecież podać swoje dane, jak imię i nazwisko.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Następnie pozostaje już dokonanie depozytu. W zamian każdy gracz otrzyma premię równowartości tej wpłaty:

Przykład: Gracz dokonał depozytu w wysokości 600 PLN. W prezencie powitalnym otrzyma taką samą wartość. Łącznie będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet bonus o wartości 1500 PLN. Należy jednak mieć na uwadze, że promocja objęta jest wyłącznie pierwsza wpłata!


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Leeds – Liverpool (Typ i Analiza)
Następny artykułEkstraklasa: Jagiellonia Białystok – Stal Mielec (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.