Po przerwie letniej wracamy z rozgrywkami naszej kochanej Ekstraklasy. Sezon 22019/20 rozpocznie się w Gdyni, gdzie to o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie zagrają Arka z Jagiellonią Białystok. Jednak ciężko jest uwierzyć, żeby podczas tego pojedynku padło sporo bramek, więc stąd mój tym na under bramkowy.

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok: Darmowy typ i analiza

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok: Darmowy typ i analiza

Jak dobrze wiadomo Arka przed rokiem ledwo co utrzymała w Ekstraklasie. Do końca sezonu ten zespół walczył o utrzymanie w się w rozgrywkach. Jednak ciężko jest też uwierzyć, żeby nagle w tym sezonie ta drużyna zaczeła prezentować się zupełnie lepiej pod każdym względem i walczył o inne cele niż utrzymanie.

Patrząc na personalia to niewątpliwie największy minus Arki to odejście Janoty, który to był jeden z liderów tego zespołu. Owszem jest Zilński, któremu to klub zawdzięcza utrzymanie, ale można być też pewnym, ze ten trener nic wybitnego nie jest stworzyć w Gdyni, bez dobrych piłkarzy.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Patrząc na Jagę to niewątpliwie czuje spory niedosyt po poprzednim sezonie. Wydawało się, że ten zespół będzie walczył nawet o Mistrzostwo Polski, ale runda wiosenna w wykonaniu podopiecznych Mamrota nie była zbyt najlepsza. Nie mniej jednak możliwości ten zespół na pewno posiadają i to spore.

„Można się spodziewać, że pod względem sportowym to nie będzie spotkanie na zbyt wysokim poziomie sportowym, w którym padnie też sporo bramek. Jaga jak nawet wygra to będzie to skromna wygrana” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Niewątpliwie Jaga w obecnym sezonie ta drużyna będzie walczyła o wywalczenie sobie przepustki gry w europejskich pucharach. Lecz trudno też jest uwierzyć, żeby padło podczas tego spotkaniu zbyt wiele bramek. Arka zna potencjał Jagi i dobrze wie, że nie „pójdzie” na wymianę ciosów z rywalem. Gospodarzom nawet jeden punkt podczas takiego pojedynku będzie niezwykle dobrym wynikiem.

Poza tym nie od dzisiaj wiadomo, że na obiekcie w Gdyni gra się ciężko, co zresztą nie raz mogliśmy się o ty przekonać. Poza tym nie pada tam zbyt wiele bramek. I spodziewam się, że również podobnie i będzie dzisiaj. Jeżeli Jaga nawet wygra swoje spotkanie to w żadnym wypadku nie będzie to przekonujące zwycięstwo.

Spotkanie  Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystokunder 2.51.95STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł500 PLN w BetClic Polska na start!
Następny artykułEliminacje LE: Legia Warszawa – Europa FC (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.