W sobotę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze z Austrii podejmą zawodników z Macedonii Północnej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy do analizy tego spotkania.

El. EURO 2020: Austria – Macedonia Północna

El. EURO 2020: Austria – Macedonia Północna

Austria to solidna reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje dwudzieste piąte miejsce i w ostatnim czasie grają coraz lepiej. W grupie zajmują drugie miejsce, mając szesnaście punktów, zdobytych w ośmiu meczach. W ostatnim pojedynku pokonali na wyjeździe Słowenię 1:0.

Mają kilka kłopotów kadrowych, ponieważ z powodu urazu w reprezentacji nie zagrają w najbliższych meczach Alessandro Schopf, Hannes Wolf, a także Xaver Schlager. Mają oni stabilny skład i jedyni debiutanci to Thomas Goiginger i Reinhold Reifl, obaj z LASK Linz.

Macedonia Północna to znacznie słabsza reprezentacja, zarówno pod względem sukcesów, a raczej jej braków, jak i pod względem potencjału kadrowego. W grupie zajmują trzecie miejsce, tuż za Austrią, jednak tracą o niej, aż pięć punktów.

W ostatnim meczu przegrali wyjazdowe spotkanie z Polską 0:2. Ważną informacją dla ich kibiców, jest fakt, że drużyny narodowej powraca Bardhi. Z powodu kontuzji nie zagrają za to m.in. tacy piłkarze jak Bejtulai, Alioski i Trickovski.

Austriacy zdobyli dotąd tylko siedem goli w meczach innych niż przeciwko Macedonii i Łotwie i mają widoczne problemy w ofensywie. Są jednak blisko awansu i w najbliższym meczu powinni zagrać ostrożnie. Myślę, że wygrają minimalnie, a na pewno wielu goli tutaj nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Macedonia Północna-4,51,24Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz towarzyski: Brazylia – Argentyna (Typ i Analiza)
Następny artykułEl. EURO 2020: Serbia – Ukraina (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.