W poniedziałek w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Irlandii podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polska Sport News.

El. EURO 2020: Irlandia – Dania

El. EURO 2020: Irlandia – Dania

Irlandia nie jest mocną drużyną, a raczej fizycznie grającą drużyną, która w dużej mierze skupia się na przeszkadzaniu rywalowi. W rankingu FIFA lokują się na trzydziestym szóstym miejscu. W swojej grupie zajmują trzecie miejsce.

Mają na koncie dwanaście punktów, zdobytych w siedmiu kolejkach. Ostatnia porażka ze Szwajcarami mocno skomplikowała sytuację gospodarzy, która jednak nie jest jeszcze beznadziejna. Muszą jednak pokonać Duńczyków, to nie będzie łatwe.

Dania to niezła reprezentacja, która ma kilka gwiazd w zespole i jest w stanie rozegrać dobre spotkanie, grając nawet z najlepszymi. W rankingu FIFA zajmują czternaste miejsce. W swojej grupie eliminacyjnej zajmują pierwsze miejsce, mając na koncie piętnaście punktów.

Dzięki temu do awansu na EURO 2020 wystarczy im remis i znajda się wtedy na jednym z dwóch premiowanych awansem miejsc. Po wysokiej wygranej z Gibraltarem, którego pokonali, aż 6:0 do meczu z Irlandią przystąpią w dobrych nastrojach i nastawieniem na zapewnienie sobie awansu.

Będzie to mecz o duża stawkę, jednak reprezentanci Irlandii zaryzykują pewnie dopiero wtedy gdy będzie tak konieczność. Gościom do awansu wystarczy remis, więc nie rzucą się na przeciwnika i w tym meczu zapewne wiele goli nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Irlandia – Dania-3,51,22STS

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus nawet do 50%.
Następny artykułTyp dnia – 23 listopada (sobota)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.