W niedzielę w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Serbii podejmą zawodników z Ukrainy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisja w Polsat Sport News.

El. EURO 2020: Serbia – Ukraina

El. EURO 2020: Serbia – Ukraina

Serbia to na przestrzeni lat średnia drużyna ze wzlotami i upadkami. W rankingu FIFA zajmują trzydziestą trzecią pozycję, a ostatnio pną się w nim w górę. W swojej grupie eliminacyjnej zajmują trzecie miejsce. Jak dotąd zdobyli trzynaście punktów w siedmiu meczach i wciąż maj szanse na awans.

W ostatnim meczu pokonali u siebie Luksemburg 3:2. W meczu z Ukrainą muszą wygrać i liczyć na potknięcie Portugalii, która w następnym meczu zagra na wyjeździe gra właśnie z Luksemburgiem.

Ukraina w ostatnich latach nie nawiązywała do sukcesów. Jednak ostatnie miesiące są w ich wykonaniu bardzo udane. W rankingu FIFA zajmują niezłą dwudziestą drugą pozycję, w swojej grupie eliminacyjnej do EURO 2020 zdystansowali nawet Portugalię, od której mają pięć punktów zdobytych więcej.

To właśnie ich reprezentacja Ukrainy pokonała u siebie w poprzednim spotkaniu. Ukraina zapewniła sobie pierwsze miejsce grupie, nie przegrywając żadnego spotkania i pewnie będą chcieli zakończyć z taką statystyką te eliminacje, dlatego motywacji przed tym meczem im raczej nie zabraknie.

Szanse Serbów na kwalifikację do Euro 2020 jeszcze się tlą, jednak drużyna nie jest w najlepszej formie. Ukraińcy będą chcieli zakończyć te eliminacje je bez porażki i spodziewam się zaangażowania z obu stron i co najmniej dwóch goli.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Ukraina+1,51,32Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEl. EURO 2020: Austria – Macedonia Północna (Typ i Analiza)
Następny artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus nawet do 50%.
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.