W sobotę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Norwegii podejmą zawodników z Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje do MŚ: Norwegia – Turcja

Eliminacje do MŚ: Norwegia – Turcja

Norwegowie mają solidną reprezentację, która w rankingu FIFA zajmuje czterdzieste czwarte miejsce. W pierwszym meczu eliminacyjnym zagrali całkiem poprawnie i wygrali swój mecz.

Jednak wygrana z Gibraltarem 3:0, nawet w meczu wyjazdowym nie budzi szacunku. Tym bardziej że teraz, zmierzą się z dużo mocniejszym rywalem. Turcy zajmują, trzydzieste drugie miejcie w rankingu FIFA.

Nie jest to potęga, ale bardzo solidny zespół, który ciężko pokonać. Pokazali to w pierwszym meczu. Grając u siebie, w rewelacyjnym stylu ograli Holendrów 4:2 i na pewno w kolejnym meczu także liczą na punkty.

Norwegia ma słabszą kadrę, to można z całą pewnością stwierdzić. Jednak wciąż mogą straszyć Halandem. W reprezentacji nie gra tak dobrze, jak w Dortmundzie, ale jest to gracz, który w każdym momencie meczu jest w stanie zrobić różnicę.

Norwegia nie jest w formie, ale gra u siebie i ma bramkostrzelnego Halanda. Z kolei Turcja po wygranej z Holandią, na pewno liczy na zwycięstwo z Norwegią. W związku z tym to wyrównane spotkanie powinno być wyrównane i kilka goli powinno w nim paść.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Turcja+1,51,34LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga2: Gijon – Alcorcon (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje MŚ: Rumunia – Niemcy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.