Nie da się ukryć, że gospodarze są zdecydowanie mocniejszym zespołem od rywali i nie powinni mieć tutaj Trójkolorowi żadnych problemów z wygraną.

Francja – Islandia darmowy typ, analiza i stream

Francja – Islandia darmowy typ, analiza i stream

Francja kwalifikacje do EURO 2020 rozpoczęli bardzo dobrze, bo od pewnej wygranej 4-1 z Mołdawią. Francuzi zagrali kapitalne spotkane w każdym elemencie. Pokazali swoje największe możliwości, czyli solidna gra w ofensywie. Nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, które zresztą potrafią wykorzystać. Nie ma się czemu tak naprawdę dziwić, jak ma się w składzie takich zawodników jak Mpabbe, Griezman czy Girud, którzy strzelają regularnie bramki.

Przebieg spotkania również nie jest trudny do przewidzenia. Bowiem od pierwszej minuty powinni tutaj tempo pojedynku dyktować gospodarze, którzy od pierwszej minuty powinni narzucić tempo pojedynku. Możliwości posiadają bardzo duże i powinno to być widoczne, gdzie już w środku pola powinni mieć sporą przewagę nad rywalami.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Islandia natomiast w pierwszym spotkaniu wygrała 2-0 z Andorą. Owszem podopieczni Hamrena nie zagrali fantastycznego spotkania, ale co najważniejsze wygrali. Chociaż trzeba podkreślić, ze grając na wyjeździe i to z dosyć przeciętnym zespołem oddali tylko cztery celne strzały!

Dzisiaj nie da się ukryć, że będą mieli spore problemy, żeby przedostać się pod pole karne rywali. A co za tym idzie ciężko powinno być dla nich ze strzeleniem bramki. Owszem na pewno nie można ich lekceważyć, ponieważ potrafią sprawić strzelić bramkę, ale jest to za mało jak na mocną i solidną Francję.

Reasumując, wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że zdecydowanym faworytem są gospodarze. A patrząc cna pierwsze spotkanie Francji można być pewnym, że wygrają tutaj bez żadnych problemów.

Spotkanie Francja – Islandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Francja – IslandiaFrancja -1.51.44STS

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020: Polska – Łotwa (Typ i Analiza)
Następny artykułDarmowa gotówka na grę u bukmachera bez wpłaty
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.