W czwartek w ramach eliminacji do EURO reprezentacja Węgier podejmie zawodników z Islandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje EURO: Węgry – Islandia

Eliminacje EURO: Węgry – Islandia

Węgry mają reprezentację, która kilka lat temu miała całkiem niezły skład osobowy, który potrafił napsuć sporo krwi faworytom. Z biegiem czasu ich kadra zestarzała się i najlepsi gracze zakończyli kariery. Obecnie spisuje się słabiej.

W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym siódmym miejscu. W eliminacjach do Mistrzostw Europy zajęli przedostatnie miejsce w swojej grupie, wyprzedzając jedynie Azerbejdżan. W pierwszym meczu fazy play-off pokonali na wyjeździe Bułgarię 3:1. 

Rumunia to przeciętniak, który ma w swoich szeregach kilku bardzo dobrych piłkarzy, ale nie są oni w stanie w pojedynkę pociągnąć swojego zespołu na światowy poziom, co odbija się na ich wynikach.

W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w światowym futbolu. W fazie play-off pokonali u siebie reprezentację Rumunii, czym sprawili niespodziankę. 

Reprezentacji Węgier od dłuższego czasu prezentują się dość dobrze. Islandczycy są wymagającymi rywalami, ale z pewnością Węgry z nimi powalczą i to im daję większe szanse na awans.

MeczTypKursBukmcher
Węgry – Islandia1(awans)1.68PZBuk
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Holandia – Hiszpania (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.