We wtorek w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Gibraltaru podejmą zawodników z Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje MŚ: Gibraltar – Holandia

Eliminacje MŚ: Gibraltar – Holandia

Gibraltar to bardzo słaba reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje sto dziewięćdziesiąte piąte miejsce. W pierwszym meczu eliminacyjnym przegrali u siebie Norwegią 0:3. Nie był to wysokie zwycięstwo.

Można by pomyśleć, że zagrali nie najgorzej, ale to Norwegia była bardzo nieskuteczna. Reprezentanci Norwegii oddali w tym meczu, aż dwadzieścia siedem strzałów i całkowicie dominowali w tym meczu.

W drugim spotkaniu grali na wyjeździe z zawodnikami z Czarnogóry. Zdołali w tym meczu zdobyć gola, ale polegli 1:4. Holandia odbudowuje swoją potęgę, jednak czternaste miejsce w rankingu FIFA pokazuje, że jeszcze daleka droga przed nimi.

W pierwszym meczu potwierdzili te słowa. Nie potrafili sprostać wyjazdowej potyczce z Turcją i przegrali ten mecz 2:4. Z drugim meczu zrehabilitowali się i pokonali u siebie reprezentację Łotwy 2:0.

Piłkarze Holandii nie grają zbyt dobrze, ale oczywiście nie mogą pozwolić sobie na wpadkę w meczu z Gibraltarem. Dla gospodarzy tego meczu sukcesem było chociaż gol. Holandia powinna mieć okazję, aby zdobyć kilka goli i nabrać rozpędu na kolejne mecze.

MeczTypKursBukmacher
Gibraltar – Holandia+3,51,27LVBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEliminacje MŚ: Rumunia – Niemcy (Typ i Analiza)
Następny artykułChampionship: Birmingham – Swansea (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.