W czwartek w ramach rozgrywek Energa Bastek Liga koszykarze Energa Bastek Liga podejmą zawodników MKS-u Dąbrowa Górnicza. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Zapraszamy na analizę!

Energa Basket Liga: Polpharma Starogard – MKS Dąbrowa Górnicza

Energa Basket Liga: Polpharma Starogard – MKS Dąbrowa Górnicza

Czwartkowe spotkanie będzie pojedynkiem dwóch najsłabszych drużyn tego sezonu. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, z trzynastoma punktami na swoim koncie. 

Rywale z Dąbrowy Górniczej blokują się jedną pozycję wyżej, ale mają tyle samo punktów. Rozegrali jednak jedenaście meczów ligowych, podczas gry rywale zagrali jeden mecz więcej, więc to goście zajmują wyższe miejsce w tabeli. 

MKS Dąbrowa Górnicza szuka rozwiązań, aby gra lepiej. Ich asem z rękawa ma być przeprowadzony transfer. Ich nowym zawodnikiem został Milivoje Mijović. Będzie mógł zagrać w wyjazdowym meczu z Polpharmą.

MKS stracił w listopadzie dwóch wysokich, podkoszowych zawodników. Kontrakt Chorwata Ivana Karacicia został rozwiązany za porozumieniem stron, a Sacha Killeya-Jones doznał poważnej kontuzji, eliminującej go z gry do końca sezonu. 

Ten drugi był ich najlepszym zawodnikiem. Jego atutem jest znajomość polskiej ligi, ponieważ wcześniej grał w GTK Gliwice, gdzie rozgrywał świetne spotkania przeciwko MKS-owi. Teraz gra dla nich i liczą, że zapełni lukę po Killeya-Jonesie i pozwoli osiągać lepsze wyniki.

MeczTypKursBukmacher
Polpharma Starogard – MKS Dąbrowa Górnicza2(+7.5)1.47STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułI Liga: Korona Kielce – Stomil Olsztyn (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Newcastle – Chelsea (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.