W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Belgii zagrają z reprezentacją Portugalii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Belgia – Portugalia

EURO: Belgia – Portugalia

Belgowie są jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu FIFA i mają bardzo mocną kadrę. W pierwszym meczu turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Pozwolili Rosjanom na jeden celny strzał. Całkowicie kontrolowani przebieg meczu i wygrali bez problemu 3:0. W meczu z Danią zagrali znacznie słabiej. Jednak powrót do kadry Kevina de Bruyne odmienił losy meczu, a Belgia wygrała 2:1. W ostatnim meczu turnieju pokonali Finlandię 2:0.

Portugalczycy zajmują piąte miejsce w rankingu FIFA. W pierwszym meczu podczas EURO pokazali się z dobrej strony. W meczu z Węgrami bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale mieli dużą przewagę i ostatecznie wygrali 3:0.

W drugim meczu zagrali zdecydowanie słabiej i reprezentacja prowadzona przez Fernando Santosa odniosła zasłużoną porażkę z Niemcami 2:4. Na zakończenie fazy grupowej zremisowali z Francuzami 2:2.

Niedzielny mecz powinien być bardzo ciekawy. Są to reprezentacje, który prezentują ofensywny styl gry. Miały z kolei trudne momenty w defensywie, więc powinno paść w tym meczu kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Portugalia+21,61Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – Eniergietyk-BDU (Typ i Analiza)
Następny artykułPepsideild: Kopavogur – Breidablik (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.