W piątek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Chorwacji zagrają z zawodnikami Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

EURO: Chorwacja – Czechy

EURO: Chorwacja – Czechy

Chorwacja zajmuje jedenaste miejsce w rankingu FIFA i w ostatnich latach grali bardzo dobrze. Jednak w meczach sparingowych nie zaimponowali, podobnie jak w całym tym roku.

Nie jest to już ta sama drużyna, która dotarła do finału Mundialu. Brakuje im nowych gwiazd, a starsze są coraz słabsze. W pierwszym meczu na EURO oddali zaledwie jeden strzał na bramkę Anglików. Rywale pokonali ich 1:0, ale całkowicie dominowali.

Czechy zajmują czterdzieste drugie miejsce w rankingu FIFA. W meczach kontrolnych ich dobra dyspozycja z początku roku uleciała. Wiele obaw dotyczyło Patrika Schicka, który w tym sezonie zdobyła ledwie dziewięć goli w Bundeslidze.

Jednak w pierwszym meczu, mimo że, oddali dwa razy mniej strzałów na bramkę od Szkocji, byli bardzo skuteczni i zasłużenie pokonali Wyspiarzy 2:0. W dodatku Schick zdobył oba gole.

Czesi wydają się na fali, ale nie zapominajmy, że grają mimo wszystko z reprezentacją, która ma w swoich szeregach lepszych piłkarzy. Mecz powinien być dosyć wyrównany i gradu goli, się w nim nie spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Czechy-31,35Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Dania – Belgia (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Hiszpania – Polska (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.