We wtorek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Chorwacji zagrają z reprezentacją Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Chorwacja – Szkocja

EURO: Chorwacja – Szkocja

Chorwacja zajmuje jedenaste miejsce w rankingu FIFA i w ostatnich latach grali bardzo dobrze. Nie jest to już ta sama drużyna, która dotarła do finału Mundialu. Brakuje im nowych gwiazd, a starsze są coraz słabsze.

W pierwszym meczu na EURO oddali zaledwie jeden strzał na bramkę Anglików. Rywale pokonali ich 1:0, ale całkowicie dominowali. Ich drugim rywalem byli Czesi. Rywal okazał się wymagającym przeciwnikiem, a mecz zakończył się remisem 1:1.

Szkocja zajmuje czterdzieste ósme miejsce w rankingu FIFA. Wciąż walczą o awans grupy. Przed mistrzostwami nie przegrali jeszcze spotkania w tym roku. Zmienił to jednak pierwszy mecz podczas EURO.

Szkoci oddali więcej strzałów niż Czesi, ale rywal oddawali je celne i byli bardziej skuteczni. Szkocja przegrała ten mecz 0:2. W drugim meczu zaskoczyli Anglików. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się bezbramkowym remisem.

Chorwaci mają lepszą kadrę, ale nie grają zbyt dobrze. Szkoci zdobyli dotąd punkt, ale ich gra może się podobać. Obie ekipy walczą o awans i na pewnym etapie meczu, powinien stać się bardziej ofensywny i kilka goli w tym meczu zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Szkocja+21,51Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Ukraina – Austria (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Słowacja – Hiszpania (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.