W czwartek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Danii podejmą zawodników Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Dania – Belgia

EURO: Dania – Belgia

Dania ma bardzo dobrą drużynę, która jest typowana do wyjścia grupy. W rankingu FIFA zajmują dwunaste miejsce. Duńczycy dotąd grali w 2021 roku znakomicie. W ostatnim czasie grają bardzo dobrze.

Pierwszy mecz był w cieniu tragicznych wydarzeń na boisku. Wszyscy wiedzą, co się stało. Ostatecznie mimo ogromnej przewagi i dwudziestu trzech strzałach na bramkę Finów Dania przegrała 0:1.

Belgowie są jednym z faworytów do wygrania całego turnieju. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu FIFA i mają bardzo mocną kadrę. Przed turniejem zagrali dwa mecze kontrolne, w których zaprezentowali się nieźle.

W pierwszym meczu turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Pozwolili Rosjanom na jeden celny strzał. Całkowicie kontrolowani przebieg meczu i wygrali bez problemu 3:0.

Belgowie mają dobrą obronę, a Duńczycy stracili Eriksena i są w rozsypce psychicznej. Są jednak zespołem bardzo dobrze zorganizowanym i nie spodziewam się, aby stracili w tym meczu wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Belgia-31,34Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Francja – Niemcy (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Chorwacja – Czechy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.