W sobotę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Hiszpanii podejmą zawodników z Polski. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Hiszpania – Polska

EURO: Hiszpania – Polska

Hiszpanie mają silną reprezentację, która zajmuje szóste miejsce w rankingu FIFA. Jest jednym z gospodarzy mistrzostw i wyjście w grupy to ich obowiązek. Ostatni mecz przegrali jeszcze w zeszłym roku.

W pierwszym meczu grali z reprezentacją Szwecji. Oddali w nim, aż siedemnaście strzałów, w tym pięć celnych. Mieli z dodatku olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki, jednak mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Polska zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu FIFA. W naszej kadrze jest spory potencjał. Jednak nasz selekcjoner miał zaledwie kilka spotkań, aby poznać piłkarzy i wdrożyć nowe ustawienie.

Widać to było niestety w naszym pierwszym meczu podczas mistrzostw. Nasi piłkarze zagrali bardzo słabo i niespodziewanie wygrali 1:2. W kolejnym meczu nie zagra Krychowiak, który w meczu ze Słowacją dostał czerwoną kartkę.

Hiszpanie w pierwszym meczu stracili punkty, więc mecz z Polską jest dla nich bardzo ważny. Nasza gra w defensywie woła o pomstę do nieba i niestety rywale są w tym meczu zdecydowanym faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Polska11,42STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Chorwacja – Czechy (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Ukraina – Austria (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.