W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Polski zagrają z reprezentacją Słowacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

EURO: Polska – Słowacja

EURO: Polska – Słowacja

Polska zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu FIFA. W naszej kadrze jest spory potencjał. Jednak nasz selekcjoner miał zaledwie kilka spotkań, aby poznać piłkarzy i wdrożyć nowe ustawienie.

W naszej grze widać jeszcze spore problemy i często gramy lepiej w drugich połowach meczów, kiedy Sousa może skorygować jeszcze źle funkcjonujące schematy. Przed mistrzostwami zagraliśmy dwa mecze towarzyskie. W meczach przed swoją publiką zremisowaliśmy z Rosją (1:1) i Islandią (3:3).

Słowacja lokuje się na trzydziestym czwartym miejscu w rankingu FIFA i jest to teoretycznie najsłabsza reprezentacja w naszej grupie. W meczach towarzyskich przed turniejem także nie błyszczeli.

Zremisowali podobnie jak Polacy dwa mecze. Najpierw u siebie ze słabą Bułgarią 1:1, a następnie na wyjeździe bezbramkowo z reprezentacją Austrii. Ich problemem jest starzejąca się kadra. Hamsik, Kucka czy Marek Hubocan to piłkarze, którzy mimo upływających lat wciąż są liderami tej reprezentacji.

Polacy pod wodzą Sousy gra Polski nie zachwyca, ale w grze naszej reprezentacji widać postępy. Słowacja wygrała tylko jedno z ostatnich sześciu spotkań, a w ich kadrze nie ma graczy pokroju Lewandowskiego czy Zielińskiego. Ich największą gwiazdą jest środkowy obrońca, więc stawiam na zwycięstwo Polski.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Słowacja1(DNB)1,31Betfan
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułCopa America: Brazylia – Wenezuela (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Francja – Niemcy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.