Chorwaci, którzy przegrali w pierwszej rundzie fazy grupowej Mistrzostw Europy zmierzą się z Francją. Nie da się ukryć, że faworytami tej konfrontacji są Trójkolorowi, którzy w pierwszym spotkaniu pokonali Anglików.

Darmowe pewne typy z piłki nożnej na dzisiaj

Darmowe pewne typy z piłki nożnej na dzisiaj

Nie da się ukryć, że Chorwaci nie tak wyobrażali sobie początek EURO, gdzie to przegrali z Serbią, czyli z najsłabszą drużyną w grupie. Mało tego nie mieli nic do powiedzenia praktycznie w tamtej batalii, a wynik 4-1 chyba jest tego najlepszym dowodem. Mało tego, Chorwaci popełniali proste błędy, co zresztą potrafili wykorzystać rywale. Jednak nie da się ukryć, ze od pierwszej minuty tutaj będą przeważać Francuzi, a Chorwaci będą zepchniecie do defensywy już od pierwszej minuty.

Francuzi jeszcze przed rozpoczęciem EURO byli wymieniani jako faworyci do wygrania tych imprezy. I swoje aspiracje potrafili w pierwszym spotkaniu, gdzie mierzyli się z Anglią. Spotkanie wygrali 2-1, ale na pewno czują spory niedosyt, ponieważ stać ich było na znacznie bardziej przekonującą wygraną. Dwa niestrzelone rzuty karne najlepiej to potwierdzają.

„Francuzi widać, że są dobrze przygotowani do tej imprezy. Dzisiaj maja dobrą okazję do tego, żeby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Chorwaci na pewno będą chcieli się zrewanżować za pierwszy pojedynek. Lecz będzie to niezywkle trudne zadanie. Francuzi niewątpliwe od pierwszej minuty tutaj rzucą się na bramkę rywala, żeby wypracować przewagę. A jak pokazał pierwszy pojedynek Chorwaci w żadnym elemencie nie są dobrze przygotowani. Rumuni przede wszystkim słynęli z solidnej gry w defensywie, a potrafili strzelić im cztery bramki!

Trójkolorowi mimo, że wygrali to trzeba podkreślić, że ofensywa nie stała na wysokim poziomie. Mieli problemy ze skutecznością, a fakt, ze nie strzelili dwóch celnych strzałów to najlepiej pokazuje. Trudno jest uwierzyć, żeby razili taka nieskutecznością w kolejnym pojedynku. Tym bardziej, że czeka ich przynajmniej teoretycznie łatwiejszy rywal.

Reasumując, ten mecz ma tylko jednego faworyta jest im zespół Francuzki, który nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem swojej potyczki. Wszystkie atuty przemawiają za Trójkolorowymi i to właśnie oni powinni zdobyć bez większych problemów po raz kolejny trzy punkty.

Spotkanie Francja – Chorwacja  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Francja – Chorwacja11.44Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułME U-21: Włochy – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Egipt – Zimbabwe (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.