W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Ukrainy zagrają z reprezentacją Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

EURO: Ukraina – Austria

EURO: Ukraina – Austria

Ukraina nie ma w swoich szeregach wielkich gwiazd, ale od jakiegoś czasu solidny monolit. W rankingu FIFA lokuję się na dwudziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w futbolu.

W pierwszym meczu pokazali się z dobrej strony, zwłaszcza w ofensywie, ale statecznie przegrali z Holandią 2:3. W drugim meczu kontrolowali przebieg meczu i zasłużenie pokonali Macedonię Północną 2:1.

Austriacy zajmują dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA. Zapowiadało się na to, że nie zwojują niczego wielkiego podczas tych mistrzostw. Ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia.

Jednak pierwszy mecz podczas EURO Austriacy przerwali serie trzech meczów bez zwycięstwa i wygrali z Macedonią 3:1. W drugim meczu zagrali słabiej. Oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Holandii, z którą przegrali 0:2.

Bukmacherzy spodziewają się w tym meczu remisu, ponieważ żadnej z tych drużyn nie będzie specjalnie zależało na zwycięstwie. W związku z tym uważam, że nie padnie w tym meczu więcej niż dwa gole.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Austria-2,51,40Betfan
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEURO: Hiszpania – Polska (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Chorwacja – Szkocja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.