Na 16 kwietnia bukmacher Forbet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też zgłaszać swojego udziału. Lecz trzeba pamiętać, ze ta promocja trwa jedynie we wtorek 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Chcąc, żeby wygrana była większa to właśnie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher Forbet wymaga, żeby kupon spełnił następujące jeszcze warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej

Stawka za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz z promocji zostaną wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe. Poza tym kupony systemowe również nie biorą udziału w tej akcji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym bukmacher rozliczy kupon jako wygrany to możesz cieszyć się z większej wygranej o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z Ligi Mistrzów: Juventus – Ajax- 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułTyp dnia z Ligi Mistrzów: Porto – Liverpool – 17 kwietnia (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.