Na dzisiejsze święto – Trzech Króli bukmacher Forbet prowadzi promocję. Wystarczy, że zawrzemy zakład za kwotę dokładnie 39 PLN. Do tego będzie w trójce graczy z najwyższymi trafionymi kursami. W zamian bukmacher przyzna nam bonus w wysokości 200 PLN.

Promocja obowiązuje jednie 6 stycznia. Biorą w niej jedynie tylko takie kupony, które zostaną rozliczone maksymalnie do godziny 23:59.

Stawka jaka sprawia, że będziemy kwalifikować się do promocji musi wynosić dokładnie 39 PLN, ani mniej, ani więcej. Bukmacher dopuszcza dobrowolną ilość zagranych kuponów oraz zdarzeń na nim.

Nagrodą podczas tej promocji są trzy bonusy w kwocie 200 PLN każdy. A trafią one do trzech graczy z najwyższymi trafionymi kursami. Trafią one na konto graczy w poniedziałek do godziny 16:00.

Warto skorzystać z promocji Forbet na styczeń:

Warunkiem wypłaty bonusu jest dokonanie obrotu czterokrotnością otrzymanej nagrody po kursie 2.00. Bukmacher daje na to 30 dni od momentu jego otrzymania.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułGetafe – Barcelona – Typ dnia 6 stycznia
Następny artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – Vsetin – Slavia Praga
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.