Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku jest to najbardziej emocjonujący czas w angielskiej piłce. Rozgrywane są bowiem spotkania praktycznie codziennie. W związku z tym Forbet nie może przejść obojętnie obok tej promocji English Breakfast..

Jednak należy pamiętać, że promocja obowiązuje do 2 stycznia 2019. Aby liczyć się w promocji musisz zawrzeć kupony z angielskiej Premier League w godzinach 6:00-11:00. Promocja dotyczy jedynie kuponów przedmeczowych.

Trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony, na których znajdują się typy z najwyższej fazy rozgrywkowej w Anglii. Na kuponie musza znajdować się minimum trzy typy z tych rozgrywek, a w dodatku jeden musi to być zdarzenie specjalne „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14. Znajduje się ono w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.

Jeżeli nie chcesz zostać przekreślony z promocji nie możesz zawierać kuponów innymi środkami niż gotówkowe, tj. środki bonusowe, kupony systemowe bądź sporty wirtualne.

Rozliczenie kuponu odbywa się codziennie o godz. 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na piątek 28 grudnia
Następny artykułBonus od LvBet na Wirtualny Sport
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.