Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom przygotował na start legalny bukmacher eFortuna. Użytkownicy, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny, a znajduje się on poniżej w artykule będą mogli liczyć na darmowe środki nawet do 2230 PLN.

Fortuna kod promocyjny na start

Fortuna kod promocyjny na start

Śmiało można powiedzieć, że najnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera eFortuna jest dosyć ciekawy, ponieważ w jego skład wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 200 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić w ramach tej akcji jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie na stronie www.eFortuna.pl. Proces jest bardzo prosty i co ważne nie zajmie nikomu zbyt większych problemów.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy chcą liczyć na wymienione wyżej bonusy obowiązkowo muszą wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć fakt, że później już takiej możliwości nie będzie.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie, a nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby te środki trafiły na konto użytkownika.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Premia 100% za wpłatę. Bonus dla każdego użytkownika

Gracz, który dokona swojej pierwszej wpłaty będzie mógł skorzystać z darmowych środków:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 1600. W ramach pakietu powitalnego otrzyma taką samą wartość. Tylko, że w formie środków bonusowych.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalny bonus, jaki może trafić na konto każdego użytkownika to nawet 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka do 210 PLN:

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu każdy typer może skorzystać z zakładu bez ryzyka jaką oferują zakłady bukmacherskie Fortuna. Chcąc liczyć na Cashback nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Wówczas w przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Europy: Hammarby – Lech Poznań (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: Dynamo Kijów – Alkmaar (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.