Legalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkim typerom. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na większą wygrana i to bez żadnego limitu.

Happy Hours w Fortunie

Happy Hours w Fortunie

Śmiało trzeba powiedzieć, że emocji czysto sportowych u bukmachera www.eFortuna.pl w najbliższych dniach na pewno nie będzie brakować, bo przed nami mecze chociażby w europejskich pucharach, czy też czołowych ligach, jak m.in. Premier League czy też Bundeslidze.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje limitowana akcję promocyjną 'Happy Hours’, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej:

Bukmacher eFortuna PL w ramach akcji promocyjnej 'Happy Hours’ kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na których muszą być minimum trzy zdarzenia.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, a do tego mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i też 'na żywo’.

Bonusy za depozyt w STS

Jeśli zagrany przez gracza spełnia powyższe warunki promocji typer będzie mógł liczyć na większe wygrane o 14%. Zaznaczyć jest warto, że jest nie ma limitu co do zagranych kuponów.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje wszystkie nowym graczom limitowany pakiet powitalny, gdzie to na sam stary można liczyć:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • zwrot 100% stawki za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Na uwadze trzeba mieć fakt, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces rejestracji konta zajmie dosłownie kilka chwil i nikomu nie sprawi, żadnych problemów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Liverpool – Crystal Palace (Typy i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Rangers – PSV Eindhoven (Typy i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.