Lubisz stawiać dokładny wynik w piłce nożnej? Jak tak to dzisiejsza promocja Etoto jest dla Ciebie, w dodatku bukmacher w razie niepowodzenia da Ci Freebeta w wysokości 25 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 17 grudnia od godz. 0:00 do godz. 23:59. W tych godzinach mamy czas, aby zawrzeć kupon, musi zostać on rozliczony i w razie przegranej, mamy maksymalnie czas do końca dnia, aby odebrać bonus.

Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 100 PLN, gdzie musi znajdować się tylko jeden typ z piłki nożnej, z kursem nie mniejszym niż 1.02. Do wyboru mamy dwie opcje do postawienia: dokładny wynik bądź dokładny wynik – wybór wielokrotny.

Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany masz czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus. Aby, go odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!


Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułTypy na wtorek 18 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.